PÁR SLOV O VÁS

Odkud nás znáte?

Kdo vám bude pomáhat?

Jana Walterová

Mgr. Jana Walterová

Lektorka svobodného vzdělávání,
předsedkyně spolku
Vzdělávání s radostí, z.s.

Gema Maria Aznar de Cordoba

Gema Maria Aznar
de Cordoba

Lektorka španělštiny

Petra Fulínová

Petra Fulínová

Lektorka angličtiny

Mgr. Pavel Vondra

Lektor informačních technologií

MgA. Šárka Walterová

MgA. Šárka Walterová

Lektorka uměleckých aktivit

Stanislav Walter

Stanislav Walter

Sport, správce webu

Reference

Paní učitelku Mgr. Janu Walterovou bych doporučila každému rodiči, který stojí před volbou školy a pedagoga pro své dítě. Svoji třídu v dobrém slova smyslu chránila a pro své děti udělala první poslední, ale to však neznamenalo, že by je rozmazlovala. Žáci si paní učitelky váží jako osobnosti. Prostě to s dětmi umí, věnuje se jim na 100%, je to profesionálka, která svoji práci dělá ráda, odborně, s citem pro detail a s osobním přístupem ke každému žákovi.
Eva Havránkovámaminka
Mgr. Jana Walterová je rozená kantorka, vždy usměvavá a velmi vstřícná k dětem. Během jejího působení na mé škole pořádala pro děti víkendové i prázdninové akce – lyže, kola, pobyty v přírodě a to vše bez nároku na odměnu. Vedla také tři kroužky – pěvecký, keramiku a klub kamarád. Děti ji měly moc rády. Takovéto paní učitelce bych svěřil ke vzdělávání to nejcennější co mám. Tedy mou pětiletou vnučku.
Mgr. Milan Sanitrikředitel ZŠ Košťany
Největší dík, patří Vám paní učitelko, za to, jak to s dětmi umíte. Mockrát Vám děkujeme za skvělou péči o našeho školáčka. Rádi bychom se účastnili podobných akcí, jako je kolo, běžky, atd. Mějte se moc krásně, děkujeme za všecičko.
Sobotkovirodiče
Paní učitelko, my Vám moc děkujeme, že jste Gabi naučila číst, psát, počítat a být součástí veškerého dění :-) Snad Vás nadále budeme vídat při výletech ! Přeji Vám jen to nejlepší ;-) S velkou úctou
Koptovirodiče
Děti i rodiče Vás mají rádi ... Já osobně bych Vám chtěla moc poděkovat za vše, co jste pro děti dělala a popřát hodně štěstí do nového kroku. Určitě se těšíme na viděnou. Mějte se krásně.
Fišerovirodiče
Opravdu mě moc mrzí, že už Samíka učit nebudete :-(. Moc jsme s váma oba spokojení. Samík se do školy vždycky těšil hlavně díky vám. Vaše nadšení a zájem o ty děti, byl až neuvěřitelný a vzácný. Ale přeju vám do toho vašeho rozhodnutí hodně štěstí.
Jana Polákovámaminka
Smutno mi z vaší zprávy bylo, protože za celá má školní léta jsem nepoznala paní učitelku jako jste vy. Byli jsme na vás se Štěpkou hrdí . Hodně jste se dětem věnovala i mimo školu a za to máte můj velký obdiv a díky. Myslím že nikdo se na vás za vaše rozhodnutí zlobit nemůže, každý to jistě v životě někdy zažil. Hlavně aby se vám dařilo a byla jste spokojená.
Renata Hovorkovámaminka
Paní učitelko, přeji vám hodně štěstí a ať vám vše vyjde podle vašich představ. Chápu vaše rozhodnutí, ale je mi líto, že odcházíte, takových učitelů jako jste vy s velkým srdcem a lidskostí jsem se dlouho nesetkala. Zasloužíte si, aby se vám splnily všechny sny v životě, a za vše vám moc děkuji, hlavně za Filípka, za nejdůležitější krok do života. Jste výjimečná učitelka. Hodně štěstí.
Olga Borlovámaminka
Školička … je to úžasný, ... dýchlo tam na mě něco..., neumím to popsat, bylo to hrozně uklidňující, pozitivní, … pohladilo to, ... malé, útulné, rodinné prostředí, málo dětí, takže individuální přístup ke každému. Máš opravdu můj óóóóbrovský obdiv za odvahu jít do té velké nejistoty, za odvahu jít za svým snem a přesvědčením !!!!!
Kačkabývalá kolegyně
Jana má velkou fantazii, tvoří dle vlastních nápadů a s hlínou si rozumí. Její práce je velice originální, má vždy optimistickou náladu, která na ostatní působí blahodárně .... Janě doporučuji pokračovat, aby měla dál možnost poznávat sama sebe, svět keramiky a předávat všem pozitivní energii.
BcA. Jan Kotyzavedoucí ZÚ (učitel keramiky)

Buďte s námi v kontaktu