Využijte pro vaše domškoláky naši podporu zdarma

Domškoláci - Mateřská škola
Školský zákon § 34b Individuální vzdělávání
Domškoláci - Základní škola
Školský zákon § 41 Individuální vzdělávání
domškolactvi
Vzor žádosti o povolení individuálního vzdělávání
domškolactvi
Vše co potřebujete vědět a na co si dát pozor, pokud chcete vašim dětem umožnit individuální vzdělávání
Výuková šablona pro tvorbu ebooku
Jeden z nejlepších způsobů, jak se zdokonalit v něčem, co tě zajímá, je začít to učit druhé. Psaní ebooku na tvoje téma přináší ještě další benefity. Zlepšíš svoje vyjadřování (prezentaci sebe sama) a finální výsledek ti zvedne publicitu, případně i finanční příjem. Až začneš prodávat první kopie, budeš chtít napsat další a UŽ TI TO PŮJDE MNOHEM LÉPE!
domškoláci
Asi mnohá maminka znervózní, když se blíží zápis do školy a možná ani netuší, co všechno budou paní učitelky po dítěti chtít. Maminky domškoláků jsou asi v pohodě, většinou berou zápis s nadhledem … Tak jen pro info, na co všechno se mohou malého předškoláka paní učitelky zeptat a co mohou po něm chtít?
socializace
Umění budovat si dobré vztahy je jeden ze základních kamenů pro kvalitní život. Tuto schopnost si můžeme osvojovat systémem pokus-omyl po dlouhá léta. Nebo na ní pracovat cíleně s využitím již známých, osvědčených prostředků. Pracovat na sobě a na svých vztazích můžeme začít kdykoli a vždy nám to zkvalitní náš následující život. Mysleme ale na naše děti, pokud jim s tím pomůžeme hned na začátku, u jejich první větší socializace nebo ještě dřív, usnadní jim to výrazně nejen školní léta, ale i celý život.
Individuální vzdělávání online
Hodně maminek si stěžuje, že jejich syn vůbec nechce kreslit, psát, prostě vzít do ruky tužku nebo pastelku. Asi se tím nikdo moc nevzrušuje až do doby, kdy mají tihle „nepisálci“ nastoupit do školy. To se najednou zjistí, že je problém a že se s tím musí honem něco začít dělat, jelikož ve škole už se předpokládá, že dítě bude schopno začít psát a napodobovat předepsané tvary. Proč ale nechtějí? Co za tím vlastně stojí? Dá se s tím něco dělat?
sebevědomý domškolák
Zdravé sebevědomí je důležitou vlastností, která nám pomáhá k lepšímu životu, ve vztazích, v lepším uplatnění na trhu práce a obecně v dosahování našich vysněných cílů. Čím dříve položíte jeho základy, tím lépe.

INSPIRACE PRO ANGLIČTINU VŠEMI SMYSLY